O nas:

Historia Kutikai to niesamowita opowieść o przyjaciółkach, których Świat stanął na głowie po pojawieniu się w ich życiu dzieci.

To fascynująca mieszanka życia w mieście z domieszką naturalnego klimatu małego miasteczka.

To opowieść o dziecięcej kreatywności I sztuce tworzenia inspirowanego właśnie dziećmi I ich spostrzegawczością.

Historia pełna szczegółów – im bardziej subtelna i delikatna, tym szybciej zdobywa serca i zainteresowanie najmłodszych.

I na koniec – jest to historia profesjonalnego doświadczenia w architekturze zastosowanego w projektowaniu i osobistej dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

Szkice, rysunki, prototypy i formy końcowe, które starają się osiągnąć harmonię między prostą linią  a kreatywnością.

Kutikai to marka w którą wkładamy nasze serca.

Pozdrawiamy

Ania, Róża, Rafał , Piotr i cały zespół Kutikai.pl

 

 

Nowe pomysły przychodzą do nas niespodziewanie - podczas zabawy z naszymi dziećmi lub podczas codziennych zajęć mamy.

Gdy przychoni na mdo głowy  pomysł, jest natychmiast przekształcany w wstępne rysunki. Zasadniczo produkcja prototypu polega na wybraniu materiałów odpowiednich dla dzieci oraz doborze bezpiecznej technologii.


Wszystkie meble pokryte są ekologicznymi lakierami zalecanymi do zabawek i mebli dziecięcych i wykonanymi w rodzinnym sklepie stolarskim. To pozwala nam zadbać o każdy szczegół i uczynić go dokładnie takim, jaki opracowaliśmy na etapie koncepcyjnym. W tym miejscu testujemy i modyfikujemy prototypy w trakcie ich produkcji, aby dokonać wszystkich niezbędnych korekt.
Pościel i tekstylia są nieodłączną częścią pokoju dziecięcego. Stworzyliśmy szereg akcesoriów uzupełniających kolekcję Roof i kolekcję Peekaboo. Wybierz spośród naszych subtelnych kolorów (biały, szary i grafit), aby stworzyć relaksujące tło dla świata wyobraźni, który jest pełen kolorów.

 

KUTIKAI

Inspirowany kreatywnością dzieci i chęcią poznawania świata.