Kutikai

To marka w która wkładamy nasze serce.

 

Kutikai

To dzieci sprawiają, że patrzymy na świat z ich perspektywy podczas tworzenia.

1
1

o nas:

Historia Kutikai to opowieść o przyjaciołach, których światy wywracają się do gory nogami wraz z przybyciem na świat ich dzieci.
Trochę miejskiego życia zmieszanego z wiejskim.
O kreatywności dzieci obserwowanej w świadomy sposób.

Opowieść pełna szczegółów – im subtelniejsze i delikatniejsze, tym bardziej zdobywają serca serca i zainteresowanie najmłodszych.
I wreszcie – jest to opowieść o doświadczeniu zawodowym w architekturze stosowanym do projektowania oraz osobistej dbałości o najdrobniejszy szczegół. 
Rozwija się poprzez szkice, rysunki, prototypy i ostateczne formy, próbujące osiągnąć harmonię między prostotą a kreatywnością.
Kutikai to marka, w którą wkładamy całe nasze serce.

Jak to robimy?

NASZ WARSZTAT

Wszystkie meble i akcesoria Kutikai są stworzone specjalnie dla dzieci i ich opiekunów.
Dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektować stuprocentowo bezpieczne produkty, które mogą być używane z kreatywnością przez nasze dzieci.

Nowe pomysły nachodzą nas nieoczekiwanie – podczas zabawy z naszymi dziećmi lub podczas codziennych czynności domowych.

Gdy przyjdzie nam do głowy pomysł, jest on niezwłocznie przekształcany w rysunki wstępne.
Nade wszystko produkcja prototypu polega na doborze materiałów odpowiednich dla dzieci i wyborze bezpiecznej technologii.

Wszystkie meble pokryte są organicznymi lakierami zalecanymi do zabawek I melba dziecięcych i wykonane w rodzinnej stolarni. Pozwala nam to na zadbanie o każdy szczegół i wykonać go dokładnie tak, jak został opracowany na etapie koncepcyjnym. To tutaj testujemy i modyfikujemy prototypy, ponieważ są one wytwarzane w celu dokonanie niezbędnych poprawek.

Pościele i tekstylia tworzą nieodłączną część pokoi naszych dzieci. Stworzyliśmy szereg akcesoriów uzupełniających kolekcje Roof i Peekaboo. Wybierz z naszych subtelnych kolorów (biel, szarość i grafit) aby stworzyć relaksujące tło do świata wyobraźni, przepełnionego najrozmaitszymi kolorami.

KUTIKAI

Inspirowane twórczością dzieci i ich chęcią poznawania świata.

MEBLE

Proste, przyjazne środowisku, dopracowane do perfekcji.

AKCESORIA

Wysokiej jakości materiały i subtelne kolory tworzą unikatową przestrzeń dla dzieci.