DLA RODZICÓW, trendy, Uncategorized

Noworoczne postanowienie? Nowa aranżacja pokoju dla dziecka!

Chyba każdy przynajmniej raz w życiu wyznaczał sobie noworoczne postanowienia. Ty na pewno też. Nowy Rok to idealny czas na zmiany. Zachęca, by zostawić stare smutki za plecami i z energią ruszyć ku nowemu. Dlatego właśnie w styczniu siłownie są pełne, a produkty dietetyczne szybciej znikają ze sklepowych półek. My jednak mamy zupełnie inny pomysł na noworoczne postanowienie. Jaki? W 2021 roku urządzimy od nowa pokój dla dziecka! Dołączysz do nas?

[image_with_animation image_url=”1794″ alignment=”” animation=”Fade In” border_radius=”none” box_shadow=”none” max_width=”100%”]

Nowy pokój dziecięcy na Nowy Rok!

Postanowienie, że urządzisz od nowa pokój dla dziecka, jest nie tylko świetnym wyzwaniem dla Ciebie, ale też wspaniałym prezentem dla Twojej pociechy. Pokój dziecięcy to miejsce zabaw, nauki i odpoczynku. Ważne jest, by dobrać odpowiednie meble dziecięce i zaaranżować przestrzeń tak, aby dziecko czuło się swobodnie i bezpiecznie. W końcu własny pokój to miejsce, w którym Twoja pociecha spędza najwięcej czasu.

Jak urządzić pokój dla dziecka?

Pokój dziecięcy powinien być tak urządzony, by Twoje dziecko dobrze się w nim czuło. Dlatego jeśli planujesz przemalować ściany, wybierz jego ulubione barwy. Podziel pokój na wyraźne strefy: do zabawy, do nauki i do wypoczynku. W przypadku gdy pokój jest mały, sięgnij po sprytne rozwiązania dla niewielkich przestrzeni.

Pamiętaj też, aby odpowiednio dobrać rozmiar mebli dziecięcych. Dziecko powinno mieć łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych mu ubrań, zabawek i innych przedmiotów. Jeśli będzie mogło samo wyjąć koszulkę z szafy lub odkładać książeczki na regał, szybciej nauczy się samodzielności.

[image_with_animation image_url=”1792″ alignment=”” animation=”Fade In” border_radius=”none” box_shadow=”none” max_width=”100%”]

Jakie meble do pokoju dla dziecka?

Każda, nawet najbardziej szalona aranżacja, nie może się obyć bez pewnych podstawowych elementów wystroju pokoju dziecięcego. Meble, które koniecznie powinny znaleźć się w pokoju dziecięcym, to:

  • łóżko,
  • szafa,
  • biurko,
  • krzesełko.

Przyda się też komoda, wygodny fotel, regał lub półki na ścianach oraz oczywiście cała masa akcesoriów. Za ich pomocą nawet bez gruntownego remontu możesz całkowicie odmienić pokój dziecka.

Odpowiednio dobrane meble sprawią, że pokój dziecięcy stanie się wspaniałą krainą z marzeń. Na rynku znajdziesz mnóstwo mebli dla dzieci, które zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale i pięknymi projektami. Zdecyduj się na takie, które oprócz pełnienia swoich podstawowych funkcji, będą także wspierały kreatywność dziecka i pomogą rozwijać wyobraźnię.

Wybierz meble do pokoju dzieciecego z naszej kolekcji ROOF, jeśli cenisz sobie fantazyjne kształty i magiczne kryjówki. Łóżko z daszkiem zachęci do kreatywnej zabawy nie tylko Twoje dziecko, ale także i Ciebie! Możesz też postawić na minimalistyczną kolekcję Peekaboo z nutką tajemnicy i zaprojektować przytulne, wygodne wnętrze, w którym będzie się chciało siedzieć godzinami! A jeśli zastanawiasz się, jaką komodę dla dziecka wybrać, zerknij na nasz poprzedni artykuł.

[image_with_animation image_url=”1795″ alignment=”” animation=”Fade In” border_radius=”none” box_shadow=”none” max_width=”100%”]

Pokój dla dziecka – bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Urządzając pokój dziecięcy zawsze pamiętaj o tym, by na pierwszym miejscu stawiać bezpieczeństwo. Nawet najpiękniejszy mebel może być przykrym rozczarowaniem, dlatego sprawdź wcześniej, czy materiały użyte w produkcji na pewno nie stwarzają zagrożenia dla Twojego dziecka.

Meble dziecięce Kutikai są wykonywane ręcznie z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Materiały użyte w produkcji są najwyższej jakości i posiadają niezbędne atesty. To meble solidne, stabilne i równocześnie łatwe w montażu. Bez problemu złożysz je sam w domu.

Koniec z nudnymi meblami dla dziecka!

Pokój dziecięcy ma być miejscem pełnym inspiracji! Dlatego zrezygnuj z nudnych, powtarzalnych wzorów i postaw na nowe pomysły. Może będzie to łóżko z daszkiem? A może komoda z tajemniczą dziurką? Cokolwiek wybierzesz, Twoje dziecko na pewno będzie zadowolone z metamorfozy pokoju. A ciebie czeka ogromna satysfakcja. Dlatego właśnie warto dotrzymywać noworocznych postanowień!

[image_with_animation image_url=”1793″ alignment=”” animation=”Fade In” border_radius=”none” box_shadow=”none” max_width=”100%”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *