Inspiracje

Nadchodzi szkoła – a z nią nowe przygody!

Wrzesień to miesiąc wyzwań, zarówno dla Ciebie – rodzica, jak i Twojego dziecka. Niezależnie od tego, czy zaczynacie szkołę, czy przedszkole, ostatnie dni sierpnia wyraźnie zwiastują, że oto kończą się beztroskie wakacje, a nadchodzi czas obowiązków. Czy jednak to oznacza, że trzeba porzucić szalone przygody? Otóż nie!

Twoja pociecha ma ogromną wyobraźnię, pozwól więc jej płynąć. Kreatywność u dziecka można pobudzić na wiele sposobów. Wspólne czytanie książek obrazkowych, eksperymentowanie w kuchni, spacerowanie po lesie i odkrywanie nowych miejsc – to wszystko sprawia, że dziecko rozwija wyobraźnię, zadaje pytania, z radością tworzy swoje małe dzieła sztuki. Nowe doświadczenia to ważne dla dziecka bodźce, które pozwalają mu lepiej się rozwijać. A przecież dobrze wiemy, że nie ma dla Ciebie nic ważniejszego, niż prawidłowy rozwój Twojego malucha.

[image_with_animation image_url=”1457″ alignment=”center” animation=”Fade In” border_radius=”none” box_shadow=”none” max_width=”50%”]
Odpowiednio dobrane meble dziecięce zachęcają dziecko do rozwijania wyobraźni.

Zapewne wiesz, że jednym ze sposobów na pobudzenie dziecięcej wyobraźni to zapewnienie odpowiednio zaprojektowanej, przyjaznej przestrzeni w domu. Bardzo istotne są dobrze dobrane meble dziecięce. To ważne, żebyś zaplanował, gdzie dziecko będzie się bawić i, wychodząc naprzeciw wrześniowym wyzwaniom, także się uczyć. Szukasz bezpiecznego biurka dla dzieci? To wcale nie musi być kolejny, nudny stolik. To może być coś z fantazją!

Ekologiczne, bezpieczne, wyjątkowe!

Właśnie takie jest nasze biurko-domek z kolekcji ROOF. Ergonomiczna budowa sprawia, że dziecko nie musi się pochylać w trakcie tworzenia nowych dzieł i tym samym nie nabiera wad postawy. Materiały wykorzystane w konstrukcji biurko-domku są ekologiczne i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Mebel jest estetyczny, w nowoczesnym stylu, o niestandardowej linii – takiego biurka nie widuje się na co dzień. To doskonała transakcja: Ty kupujesz produkt pierwszej jakości, a Twoje dziecko otrzymuje magiczną przestrzeń do rozwoju i zabawy.

[image_with_animation image_url=”1455″ alignment=”center” animation=”Fade In” border_radius=”none” box_shadow=”none” max_width=”50%”]
Ergonomiczna budowa wspiera zachowanie prawidłowej postawy u dziecka.

Pierwsze biurko dla dziecka

Biurko-domek jest idealne na pierwsze biurko dziecięce. To biurko dla dziewczynki i biurko dla chłopca. Dziecko wykorzystuje je tak, jak jest mu najwygodniej. Może przy nim usiąść, może stać, a może przemykać gdzieś pod blatem, tworząc swoją niezdobytą twierdzę.

Biurko-domek to świetny sposób na to, by Twoje najmłodsze dziecko miało swój własny mebel do nauki i zabawy. Kiedy starszy syn lub córka po powrocie ze szkoły zasiądzie do odrabiania lekcji, młodsze rodzeństwo może im towarzyszyć, tworząc wspaniałe rysunki na swoim własnym biurko-domku! Szlaczki, literki, a może cyfry? Nic już nie jest straszne! A kiedy obowiązki zostaną wypełnione, oboje z radością zamienią biurko-domek w zaczarowany dwór, niezdobyty zamek lub chatkę czarownicy – granicą jest tylko ich wyobraźnia.

[image_with_animation image_url=”1456″ alignment=”center” animation=”Fade In” border_radius=”none” box_shadow=”none” max_width=”50%”]
Lekcje odrobione? Zaczynamy zabawę!

Przygotuj się na dni pełne przygód z biurko-domkiem. Niewykluczone, że Twoje dziecko pozwoli Ci skorzystać z tego wyjątkowego mebla, ale nie możemy tego zagwarantować. Biurko-domek uzależnia!

 

Potrzebne krzesło do biurka dla dziecka? Zerknij na nasze krzesło dla dziecka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *